Úvod >> Vetracie jednotky

Vetracie jednotky

Komfortné vetranie je základom všetkých konceptov Drexel und Weiss.

Sústavným privádzaním čerstvého predhriateho vzduchu vonkajšieho vzduchu sa výrazne zvýši kvalita vzduchu v obytných priestoroch, čo sa prejaví doposiaľ nepoznanou a veľmi príjemnou klímou v interiéri. Pelové a prachové filtre zaisťujú vysokú kvalitu vzduchu. Okná môžete otvárať kedy chcete – ale uvidíte, že už nebudete mať vôbec potrebu vetrať otvoreným oknom.
A záruka čerstvého vzduchu v spálni – to predsa stojí za to, nie?

Teplo z odsávaného vzduchu z kuchyne, kúpeľne a WC je prostredníctvom výmenníka tepla odovzdávané privádzanému čerstvému vzduchu do obytných miestností a spální. Ventilátory s efektívnou prevádzkou zabezpečujú prívod vzduchu. Na ochranu vetracieho systému pred prachom je v prívodnom potrubí a v odťahovom potrubí inštalovaný filter na zachytávanie prachových častíc. Do miestností je tak privádzaný čistý filtrovaný vzduch. Protimrazová ochrana, preodhrev či predchladenie vzduchu, je riešené soľankovým výmenníkom, resp. elektrickým predhrevom.

aerosilent bianco

aerosilent bianco

Vetracia jednotka bianco je odborník na malé byty: vysoká energetická efektívnosť, integrovaná protimrazová ochrana a filter s jednoročnou dobou použitia sa postará o optimálny pomer cena/výkon.

Do siete je možné pripojiť ľubovoľný počet jednotiek, možné je pripojenie požiarnych hlásičov.
Objem vetraného vzduchu: 40 až 160 m³/h

 


aero
silent stratos

aerosilent stratosVysoký štandard a maximálny komfort

Fakty, ktoré hovoria samé za seba: Filter jemných prachových častíc, protimrazová ochrana a automatický bypass Inclusive. Prostredníctvom jedinečného snímača CO2 je množstvo privádzaného vzduchu riadené s ohľadom na požadovanú vlhkosť.
Objem vetraného vzduchu: 80 až 300 m³/h

 


aero
silent business / aeroschool

aerosilent business/ aeroschool

Komfortné vetranie pre školy a kancelárie
aerosilent business a aeroschool sú komfortné vetracie jednotky kompaktného tvaru s vysoko účinným protiprúdovým rekuperačným výmenníkom.

aerosilent business má uplatnenie v kancelárskych priestoroch a malých prevádzkach, kým aeroschool je vyvinutý špeciálne pre vetranie učební a zasadacích miestností.

Kontaktujte nás